Deze livinginrichting is een totaalproject en toont hoe Hülsta en Rolf Benz samen een mooi geheel vormen.
In het salon is er gewerkt met een TV-meubel, waarin alle multi-media-apparatuur onzichtbaar weggewerkt werd.
Let op de feilloze combinatie van de platenspeler en het meubel: ‘the perfect match’.
De salon VIDA van Rolf Benz en de fauteuils 392 passen harmonieus in dit plaatje.
In het eetkamergedeelte wordt de kleurencombinatie uit het salon weerspiegeld: notenhout en lak grijs en een zandkleurig leder voor de stoelen.
De eye-catcher van deze living is het leeshoekje met daarin de comfortabele fauteuils 684 van Rolf Benz en centraal een poef, die met het dienblad ook als bijzettafeltje kan gebruikt worden.
“We maakten kennis met Interieur Van der Waerden op Batibouw.
De aanpak is professioneel, vriendelijk, geduldig en charmant en getuigt steeds van respect voor de klant. We kenden Hülsta voor zijn tijdloze kwaliteit en het aanbod van Rolf Benz past hier mooi bij.”
J. en L. uit Z.